GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Assiett 17132052

nr 1713 2052

Assiett

Kina, 1800-tal. Diameter: 19 cm

Kondition: smärre nagg, skador och slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 juli 2025
kl 20:32:04